POPELKA - 18.12.2014 V NOVÉ WERK ARÉNĚ V TŘINCI

Nádherný muzikál na ledě Popelka zavítá tento rok také do Třince, do nové multifunční Werk Arény. Tato show určitě stojí za shlédnutí. Její nápadatí pojetí zaujme nejen nejmenší milovníky pohádek, ale také dospělé obecenstvo.

 

JEN POČKEJ ZAJÍCI 2014

Jen počkej zajíci

Legendární postavičky Vlka a Zajíce z proslulého ruského animovaného seriálu JEN POČKEJ, ZAJÍCI! ožijí již letos na podzim v nové show na ledě. Velkovýpravná podívaná pro celou rodinu vzniká v přímé spolupráci s Alexejem Kotěnočkinem, synem Vjačeslava Kotěnočkina, původního autora slavných postaviček a jejich příběhů. V roli průvodce vystoupí herec a mim Michal Nesvadba, který se na ledě bude pohybovat na speciálním kulatém pódiu, navrženém jen pro tuto show. 

V dalších rolích diváci uvidí českou krasobruslařskou elitu včetně evropského šampióna Tomáše Vernera.Představení dominuje multifunkční scéna, jejíž součástí budou jednak projekční plochy, na které se budou promítat ukázky z kresleného seriálu, a pak také nejrůznější atrakce v podobě trampolín, houpaček, skluzavky, malé ledové plošky na vyvýšené konstrukci a několik menších scén okolo hlavní bruslařské plochy.

Odkaz a citace: http://www.jenpockejzajici.cz/

 

PETR PAN - lední revue 2013

Pán ledu 2012 - Jevgenij Pljuščenko

Ve dnech 12.-14.12.2012 zavítal na zimní stadiony v Praze, Brně a Ostravě několikanásobný mistr světa, sedminásobný mistr Evropy a olympijský vítěz J. Pljuščenko. Kromě něj měli divácí možnost vidět další světově známe osobnosti krasobruslení, mezi nimiž byli také I. Slutská,¨L. Lepisto, A. Demkova, M. Stavinski, Yukina Ota, král piruet S. Lambiel, nám dobře známý Tomáš Verner a další.

Bohužel, na Ostravském ledě jsme postrádali avizovaného Braina Jouberta či Michala Březinu. I tak byla shou Pán ledu 2012, moderovaná Olympijským vítězem  ZOH 2002 ze Salt Lake City, Alešem Valentou kouzelná.

POPELKA

Všichni dobře známe pohádku Popelka z různých televizních inscenací. Avšak umíte si představit, jak kouzelné musí být prožívat tento příběh spolu se zaplněným publikem jen kousíčkek od ledové plochy? Klasická pohádka v netradičním provedení.

Popelku můžete shlédnout ještě letos, např. v Ostravské ČEZ Aréně 9-11.12.2011.

Tento muzikál se pro velký úspěch v prosinci roku 2012 vrátil i na ostravský led, kde se s ním po ukončení publikum loučilo potleskem ve stoje. V roce 2013 se muzikál vydává do zahraničí, bližší info viz. níže.

Odkaz: www.popelkanalede.cz

Popelka ve fotkách

MRAZÍK

Tento muzikál na ledě se objevil na zimních stadionech v ČR v říjnu 2010, a měl ohromný úspěch. Klasické kulisy vystřídaly laserové efekty a světelná show. Kromě Mrazíka, Nastě, Ivánka a Ježibaby se zde objevilo také velké množství zvířátek, sněhových vloček či loupežníků. Kdepak asi páni producenti k tolika krasobruslařům přišli? No, někteří z nich byli i z oddílu HCO Kraso Třinec :)

Odkaz: www.mraziknalede.cz

Mrazík ve fotkách