Velká cena Břeclavi

V neděli 20.1.2019 se třinecké závodnice zúčastnily dalšího závodu, tentokrát v Břeclavi. Ráno, v kategorii Nováčci starší dívky, se předvedly hned tři naše závodnice. Anička Kožuchová se umístila na 19. místě, Amálka Ježowicz na 22. místě a Laura Buzková na 25. místě. Třinecké zastoupení jsme měli také v kategorii Nejmladší žačky A, Elišku Boffovou a Janu Capkovou. Eliška se umístila na 7. místě a Janka na 8. místě. Adélka Běhálková se představila v kategorii Nejmladší žačky B a v konečném pořadí skončila na 10. místě. První závod v této sezóně to byl pro Natku Folwarcznou, která už musela přejít do vyšší kategorii. V Mladších žačkách B vybojovala 10. místo.

Velká cena města Kopřivnice

Celkem se jich zúčastnilo 6 našich třineckých závodníků. V sobotu, v kategorii Nejmladší žáci, se představili Andrzej Kolorz a Adam Kolorz. Andrzej si tentokrát vedl o něco lépe než Adam, a umístil se na 5. místě. Adam skončil hned za ním, tedy na 6. místě.
V neděli závod pokračoval. Hned ráno v kategorii Nejmladší žačky B závodila Aneta Gorná, která se umístila na 8. místě. Ondra Boff se představil v kategorii Nováčci chlapci, kde obsadil 6. místo. Odpoledne se nám v kategorii Nováčci starší dívky představily hned dvě naše třinecké závodnice, a to Amálie Jezowicz a Anička Kožuchová. Anička vybojovala 17. místo a Amálka 20. místo.

VC USK Praha

O víkendu 1.-2.12.2018 se konal závod v Praze. Tohoto závodu se zúčastnila naše Juniorka Natálie Szottková, která skončila na 22. místě.

Orlovská pirueta

Ledové království - Prázdniny v 3nci 2.8.2017

Show na ledě k 50. výročí klubu krasobruslení

Velká cena Města Třince 2017 - obnovení tradice

.

.

 

Pozvánka na oslavy 50. výročí krasobruslení v Třinci 2017

.

.